Catedra - Liceul Tehnologic Telciu

Catedra

Tabel nominal cu angajatii
NR.CRT Numele si prenumele Functia Scoala/Clasa la care este diriginte
1 Puica Vasile Director
2 Vlașin Mihaela-Corina Director adjunct
3 Ceuca Mariana-Georgeta educatoare G.P.N.P NR.1 TELCIU
4 Cîrcu Ana educatoare G.P.N.P NR.1 TELCIU
5 Cleja Emanuela-Rodica educatoare G.P.N. NR.2 TELCIU
6 Ichim Domnica educatoare G.P.N.P NR.1 TELCIU
7 Irimia Simona-Iuliana educatoare G.P.N.P NR.1 TELCIU
8 Bozbiciu Ionela Anamaria educatoare G.P.N. NR.2 TELCIȘOR
9 Moldovan Monica educatoare G.P.N.P NR.1 TELCIU
10 Peter Mariana educatoare G.P.N.P NR.1 TELCIU
11 Tîrgoveț Amalia educatoare G.P.N. BICHIGIU
12 Toader Floarea educatoare G.P.N. NR.1 TELCIȘOR
13 Bârsan Maria Lenuţa învăţător III A
14 Borzaşi Rodovica învăţător I A
15 Câmpean Alexandra- Georgeta învăţător PREG. B
16 Gril Valerica Ana învăţător TELCIȘOR
17 Leah Elena-Georgeta învăţător II B
18 Martari Georgeta-Lucia învăţător III B
19 Moldovan Floarea învăţător TELCIȘOR
20 Pinti Lenuța învăţător I B
21 Pop Lucia-Aurelia învăţător BICHIGIU
22 Radu Maria-Nicoleta învăţător IV A
23 Rebrişorean Liliana învăţător PREG. A
24 Scuturici Claudia-Anamaria învăţător II A
25 Tompa Ana-Gabriela învăţător IV B
26 Zăgrean Maria învăţător BICHIGIU
27 Zinveliu Maria-Simona învăţător BICHIGIU
28 Andres Adriana profesor
29 Bodiu Maria Loredana profesor
30 Bot Ioana-Stela profesor
31 Cărbune Mihail maistru
32 Ceuca George profesor VIII B
33 Chiorean Elvira profesor
34 Cîmpan Adriana-Ioana profesor X
35 Danciu Maria-Liana profesor
36 Foşlui Lenuţa profesor VII B
37 Frişan Marius Calin profesor X P
38 Goția Ioan-Liviu profesor XI B
39 Hirșman Iulia-Ioana profesor cabinet psihologie
40 Homei Domnica profesor V B
41 Homei-Pop Mariana Aurica profesor TELCIȘOR
42 Hortopan Ioan-Ciprian profesor VI B
43 Husu Monica profesor VIII A
44 Ilovan Antoniu Cristian profesor X SERAL
45 Ilovan Daniela Raveca profesor XI SERAL
46 Jurj Liana profesor BICHIGIU
47 Muresan Cristina-Anda profesor XII SERAL
48 Mureşan Daniela-Liliana profesor XI A
49 Niculai Ioan maistru
50 Pantea Constantin profesor XIII SERAL
51 Pleș Gheorghe profesor
52 Pop Valer profesor IX P
54 Popu Florentina profesor BICHIGIU
55 Rusz Daniela-Maria profesor V C
56 Sângeorzan Ionela profesor V A
57 Sângeorzan Maria-Gabriela profesor VIII C
58 Scuturici Silviu-Gheorghe profesor VII A
59 Scuturici Valeria profesor Cabinet logopedie
60 Simion Valer-Viorel profesor TELCIȘOR
61 Sîngeorzan Sabina profesor
62 Tomi Daniela profesor IX A
63 Tompa Ana-Maria profesor VI A
64 Varvari Radu-Nicolae profesor XII
65 Vlașin Ana-Elena profesor
66 Done Minerva secretar
67 Moldovan Todorica Viorica secretar
68 Pintican Ana-Floare bibliotecar
69 Suciu Carmen Anca contabil
70 Bulz Nicolae fochist
71 Pop Victor fochist
72 Cihărean Vasile fochist
73 Bucău Firuca îngrijitor
74 Cihărean Aurica îngrijitor
75 Covaci Floare îngrijitor
76 Mureşan Domnica îngrijitor
77 Pupeză Saveta îngrijitor
78 Toderici Saveta îngrijitor
79 Văsieș Anuca îngrijitor
80 Țanc Ana- Maria îngrijitor
81 Țanc George muncitor
82 Tomoiaga Dorel șofer